Powrót

Wielki finał, wielkie emocje!

24
10/18

17 października w Hali Koszyki odbył się wielki finał konkursu Makaronomanii - organizowanego przez Unilever. Nasi kucharze - Jarek Ciołek oraz Piotrek Wielgo stawali razem z 10 innymi drużynami do boju o najlepsze danie z makaronu.

❝  Bardzo chcielibyśmy podziękować Wszystkim, którzy mocno nas wspierali, kibicowali naszemu daniu oraz próbowali go w restauracji. 

Jarek i Piotrek

Dostanie się do finału konkursu nie było takie proste jak mogłoby się wydawać. Przez cały wrzesień na stronie konkursu makaronomania.pl danie naszych kucharzy -  Spaghetti ala chitarra z rakami, szparagami i kurkami walczyło o głosy gości restauracji. Łącznie udało się zyskać 761 głosów co jest dla nas wspaniałym osiągnięciem i pozwoliło na dostanie się do grona 10 najlepszych restauracji, które walczyły w finale konkursu.

 

W trakcie finału Jarek z Piotrkiem mieli dwa zadania: na żywo przygotować swoje konkursowe danie oraz oczarować jury konkursowe. Obydwa zadania wykonali celująco, co spowodowało, że zdobyli 4 miejsce!!

Gratulujemy zarówno im jak i pozostałym restauracją, które dostały się do wielkiego finału! Czekamy na kolejne starty w konkursach o których będziemy informować Państwa zarówno na naszym fanpage'u jak i hotelowym blogu. :)