Powrót

Certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie będzie z nami przez kolejny sezon!

30
09/15

Doskonała informacja dotarła do nas w ostatni weekend. BEST WESTERN Hotel Felix utrzymał certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie na sezon 2015/2016!

Główną ideą programu "Hotel Przyjazny Rodzinie" jest wskazywanie hoteli, w których najmłodsi goście mogą się dobrze poczuć. Przysłowiowy kącik dla dziecka to zbyt mało, by można było myśleć o certyfikacie. Obiekt biorący udział w plebiscycie musi wykazać szereg ułatwień zarówno dla maluchów jak i ich rodziców. Co ważne, certyfikat nie jest przyznawany dożywotnio. Co roku następuje weryfikacja składająca się z audytu członka kapituły projektu oraz wizyty tajemniczego klienta.

Warto dodać, że w ubiegłym roku poświęciliśmy sporo czasu i energii, by dostosować nasz hotel do potrzeb najmłodszych gości. O ubiegłorocznych przygotowaniach do ubiegania się o certyfikat możecie przeczytać w tym wpisie

W sezonie 2014/2015 po wizycie audytora zostaliśmy ocenieni na 87% punktów. Po tegorocznym audycie mamy powody do uśmiechu. Zakończyliśmy go z wynikiem 97,65% punktów. Naszym audytorem był Dr Wojciech Ozimek. Jego szczegółową recenzję z pobytu w BEST WESTERN Hotel Felix możecie przeczytać tutaj.

Główną dewizą sieci BEST WESTERN, jest bycie największą hotelową rodziną na świecie. Tym bardziej możliwość poszczycenia się tak cennym certyfikatem jest dla nas powodem do wielkiej dumy. Z pewnością przedłużymy również na kolejny rok naszą promocję specjalną "Ceny przyjazne rodzinie". To specjalny pakiet, w którym oferujemy rodzinom bezpłatny parking, dostawki dla dzieci i późne wymeldowanie.